Spektakl „Złote jajko” – magiczne chwile w bibliotece
Dzieci z najstarszych grup miały dziś przyjemność odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną, gdzie zostały zaproszone na spektakl teatralny pt. „Złote jajko” w wykonaniu „Teatru Igraszka” z Warszawy.
Przedstawienie wzbudziło wśród naszych przedszkolaków wiele radości i pozytywnych emocji. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i nagrodziły artystów gromkimi brawami.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

