Dzień Mamy i Taty w grupie 4-latków
27 maja był wyjątkowym i pełnym wzruszeń dniem w grupie 4-latków naszego przedszkola. Była to piękna okazja do wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty oraz spotkania w radosnej, rodzinnej atmosferze.
Uroczystość rozpoczęła się od wspaniałego występu naszych przedszkolaków. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany program artystyczny – nie zabrakło tańca, uśmiechów i wielu serdecznych chwil, które na długo pozostaną w pamięci.
Szczególnym momentem było wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych upominków – pełnych serca i dziecięcej kreatywności. Był to piękny wyraz miłości i wdzięczności, który wzruszył wszystkich obecnych.
Na zakończenie każda rodzina miała możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia, które z pewnością będzie wyjątkową pamiątką z tego dnia
Dziękujemy Rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas!
